چاتورانگا – نوشته ی سانازسیداصفهانی در کانال کتابِ پارسی

هم اکنون در کانال تلگرامی کتاب پارسی (لینک در پروفایل) بخش اول دوم و سوم فایل صوتی داستان #چاتورانگا  نوشته #ساناز_سید_اصفهانی  با صدای نویسنده @sanazmiss 👇👇👇👇👇👇 t.me/ketabe_parsi #کتاب_صوتی

اين داستان ، چاتورانگا ، يكى از به زعم خودم دقيق ترين داستانهاى من در كتاب خيابان گاندى است ، آن را طورى خواندم كه راوى معتادِ داستان ( ساشلى) روايت ميكند حتما وارد كانال @ketabe_parsi بشيد .

خوانش داستان چاتورانگا – از کتاب خیابان گاندی در کانال کتاب پارسی با صدای ساناز سیداصفهانی

درباره ساناز سید اصفهانی

متولد 14 . 9 . 1360 در تهران ، از سن پنج سالگی وارد هنرستان عالی موسیقی شد و بعد به مدرسه ی هنر و ادبیات ِ صدا و سیما رفت . ساز تخصصی او پیانو بود که به صلاحدید خانواده از ادامه ی تحصیل در این رشته به صورت تخصصی منصرف شد و وارد رشته ی ریاضی فیزیک شد و پیانو را در کنار درس با اساتید مجرب به صورت خصوصی فرا گرفت . او دارای مدرک انیمیشن کامپیوتری از مجتمع فنی تهران میباشد و همزمان با تحصیل و کار در این رشته وارد دانشگاه سوره ی تهران شد و در رشته ی تئاتر ، گرایش ادبیات دراماتیک تحصیل کرد . همزمان با ورود به دانشگاه شروع به همکاری با مطبوعات شد . او با روزنامه هایی چون همشهری ، همشهری مناطق ، اعتماد ، اعتماد ملی ، شرق ، تهران امروز ، فرهیختگان و ماهنامه ی ادبی گلستانه ، مجله ی نقش آفرینان ، ماهنامه ی رودکی و سینما- چشم ( روح سرگردان موزه سینما )، ماهنامه ی سیاسی فرهنگی دنیای قلم . . . همکاری کرده است .