نامه ی نماینده ی میس شانزه لیزه

آمبیانس : علیرضا قربانی در ( این ) تصنیف . 

مواد لازم برای شنود : یک بسته دستمال کاغذی ، کمی بالکن یا پشت بام یا هوای آزاد…احیانا مشعل، در غیر این صورت گل گاوزبان.

اعتراف

میس شانزه لیزه از اینکه این همه زحمت میکشد و با وجود دایال آپ بودن ، پست میگذارد و در انتها فقط ۴ تا آدم با شعور برایش کامنت میگذارد ، احساس میکند چندان توانا نیست و فید بک خوبی نمیگیرد . ضمن اینکه میس شانزه لیزه به دلیل مشکلات قرص های اسمارتیزی ذکر شده در ایام ماضی ، دچار جنون شده و موهای خود را بس کوتاه کرده . . . بخاطر مخاطبان خود ساعت ها گردن کج کرده ، چیز نوشته اما خب اهلی شدن نیست کار هر کس و شاید میس ناتوان است . شاید ذکر خاطرات و گفتن دروغ های بزرگ راضی کننده تر باشد ، چرند و پرند همیشه طرفداران زیادی داشته . به هر حال و به هر صورت و به هر منوال و به هر طریق، فکر میس شانزه لیزه این است که شاید اگر داستان های رسوا کننده یا دروغ های بزرگ فی باب باباهای بزرگ، یا باباهای دروغین ،  بنویسد لینک خور و کامنت دونی اش پر تر و مخاطبان دوست ترش خواهند داشت . من به نمایندگی از میس شانزه لیزه از این بی توجهی دوستان دو تا چک به صورت کسانی میزنم که صرفا به خاطر دیده شدنشان میس را گول زده ، شیره به سرش مالیده و از در دوستی و انتلکتوال مابانه وارد گود شده و  اوایل دوست او بودند و میخواندندش اما به محض اینکه خرشان از پل گذشت رفتند که رفتند . میس شانزه لیزه برای بقای خود احتیاج دارد کمی استراحت کند .

 

با احترام

نماینده ی میس شانزه لیزه

از شهر سنگی.

امضا : */*)*(

ضمیمه : به زودی لینک دونی وب لاگ جزیره در کهکشان عوض خواهد شد .

هوا پاییزی است و دل ما نیز گرفته . . . شما هم که همیشه دیر میرسید . . .

درباره ساناز سید اصفهانی

متولد 14 . 9 . 1360 در تهران ، از سن پنج سالگی وارد هنرستان عالی موسیقی شد و بعد به مدرسه ی هنر و ادبیات ِ صدا و سیما رفت . ساز تخصصی او پیانو بود که به صلاحدید خانواده از ادامه ی تحصیل در این رشته به صورت تخصصی منصرف شد و وارد رشته ی ریاضی فیزیک شد و پیانو را در کنار درس با اساتید مجرب به صورت خصوصی فرا گرفت . او دارای مدرک انیمیشن کامپیوتری از مجتمع فنی تهران میباشد و همزمان با تحصیل و کار در این رشته وارد دانشگاه سوره ی تهران شد و در رشته ی تئاتر ، گرایش ادبیات دراماتیک تحصیل کرد . همزمان با ورود به دانشگاه شروع به همکاری با مطبوعات شد . او با روزنامه هایی چون همشهری ، همشهری مناطق ، اعتماد ، اعتماد ملی ، شرق ، تهران امروز ، فرهیختگان و ماهنامه ی ادبی گلستانه ، مجله ی نقش آفرینان ، ماهنامه ی رودکی و سینما- چشم ( روح سرگردان موزه سینما )، ماهنامه ی سیاسی فرهنگی دنیای قلم . . . همکاری کرده است .

27 نظرات

 1. پس کامنت من کو دوستممممممممممممم.جونممممممم عزیزممممم

 2. خانم میس گرامی؛حتما" با نوشتن خاطرات و چرندوپرند و… افراد بیشتری کامنت میگذارند تا نوشته های تخصصی و …
  از دید من نوشته های شما از نوشته های تاثیرگذار فارسی معاصر است(  30 از 200  میشود 10,500,000 از 70,000,000 ) و البته زمان  و جا برای تاثیر گذاری بیشتر بسیار است.

 3. میس جان دوباره بدبینیت اوت کرده ، اما این جزو خصوصیتته و عجیب نیست!
  بیا ثابت کن که نمی خوننت! نه مردی بیا ثابت کن!
  بعدش هم همیشه در حد توان از خودت توقع داشته باش ،
  شاید هم بعضی از پستهات برای خودت خیلی دوست داشتنیه و این به خاطر احساس خاصی که به اون مطلب داری باشه .
  زیاد سخت نگیر.البته یکی باید به خودم اینو بگه!!
  راستی کله ی جدید مبارک.:دی  من هم برم  موهامو کوتاه کنم . :دی

 4. پس کامنت من کو دوستممممممممممممم.جونممممممم عزیزممممم

 5. صحبت و نظر, خیلی اهل صحبت کردن و نظر دان نیستم, ولی حرفاتو دوست دارم, صرفا نه برای اینکه سرمو گرم کنه, به دلم میشینه, حتی وقتی می گی نیستی و میدونم نیستی, هی سر میزنم, بعضی وقتاو پستای قبلتو میخونم. ولی احساس هرکسی محترمه, من این جزیره ر و دوست دارم. مالک این جزیره تویی, روحته, فکرته, میس شانزلیزست.
  من بازم میام سراغ این جزیره.

 6. اینجا ما دلتنگیهامون رو باهم تقسیم می کنیم چرا بریدی ازمون؟ جزیره پناهگاهمون بود و هست ازش دریغمون نکن، جزیره هست تا وقتیکه تو هستی، ما هستیم و باهم هستیم اگه نیای هر روز میاییم و نازتو می کشیم! 🙂
  ما ها شاید گاهی دیر بیاییم یا نا منظم سر بزنیم اما امکان نداره جزیره رو ترک کنیم یا میس شانزه لیزه رو فراموش کنیم که مباد آن روز
  میس عزیزم جزیره بی تو مرا حبس میشود!

 7. غايت تو رهاييه دوستم ، غايت هممون اينه مي گم رهايي يه موقع با بي عاري اشتباه نشه اينو بيشتر به خودم گفتملبخند

 8. میس دیروز برات کامنت گذاشتم اما انگار بازم نرسیده ……………ناراحت

 9. سلام میس
  امیدوارم از دستم ناراحت نشده باشی. من نمی خواستم بگم شما چرتکه میندازی بلکه بقیه هستند که اینطوریند.
  تا تو وبلاگشون کامنت نذازی نمیاند و چیزی رات نمی نویسند.  !! و الا میس من که از هر انگشتش هنر میباره  نیازی به این کامنت ها و اینطوری مخاطب جلب کردن نداره.
  کاش یاد بگیریم چطور چه کسی دوست داشته باشیم. !
  ارادتمند. پسرخونده

 10. خانم میس گرامی؛حتما" با نوشتن خاطرات و چرندوپرند و… افراد بیشتری کامنت میگذارند تا نوشته های تخصصی و …
  از دید من نوشته های شما از نوشته های تاثیرگذار فارسی معاصر است(  30 از 200  میشود 10,500,000 از 70,000,000 ) و البته زمان  و جا برای تاثیر گذاری بیشتر بسیار است.

 11. دوست ؟ نمیدونم ؟خنده میخوای بهت پیشنهاد بدم ؟ خجالت

 12. سلام
  من واقعا به شما حق می دم و گاهی که کامنتایی هم که می گذارند مثل یه شکلک یا یه نوشته بی ربط من به شخصه اعصابم خورده میشه و شما دیگه چی می کشین خدا می دونه .
  در اخر نمی دونم جملم چقدر مهمه اما می گم  من به شخصه از نوشتهات لذت و از خیلیهاشم استفاده اموزشی البته با حق رایت  می برم و خیلی خوشحالم تو دنیای مجازی با کسی اشنا شدم که با اینکه منو نمشیناسه اما با راهنماییهاش خیلی کمکم کرده البته اگه اجازه بده بازم مزاحم می شم.
  امیدوارم از تنوع موهاتم لذت ببری.

 13. کافه هفت لعنتی

  ای باباچشمک

 14. چرا شک داری؟من با نوشته هات آروم میشم.حس میکنم اعتماد بنفس داری, خوش قلبی, دوست داشتنی هستی, به احساساتت توجه میکنی ولی من همیشه از چند وقت پیش بودم ولی نظری ندادم چون منم به خودم شک دارم …

 15. مثل بعضی از این قرص های کفرآمیز که آدم را تحریک می کند یک کنش و واکنش هایی بکند این پست تو هم آدم را تحریک میکند که کامنت پرتاب کند!

 16. من همیشه خیلی زود ژست های جدیدت رو میخونم
  اما کم پیش میاد نظر بدم
  مهم نیست که
  اگه ننویسی من یکی که دلم میگیره بقیه رو نمیدونم

 17. کجا هوا پاییزیه بگو منم برم همونجا. توی این تهران  داغ که خبری از پاییز نیست…دلم بارون می خواد در حد سیل !

 18. کافه هفت لعنتی

  ای باباچشمک

 19. چرا شک داری؟من با نوشته هات آروم میشم.حس میکنم اعتماد بنفس داری, خوش قلبی, دوست داشتنی هستی, به احساساتت توجه میکنی ولی من همیشه از چند وقت پیش بودم ولی نظری ندادم چون منم به خودم شک دارم …

 20. تا یه چند روز سرم شلوغ میشه و نمی تونم بیام اینجا بهم می ریزه!!! اینکه کم کم در جریان قرار می گیرم قابل هضم تره اینجوری هوار میشه روی دلم.
  توجیه، تهوع آوره پس اینی که می گم توضیحه. پائیز شده و کار ما یه کم شلوغ تر در ضمن اینکه این ترم زیاد واحد برداشتم و کلا کمتر میام نت.
  اگر میس مثل همه بود اینهمه دلنشین می شد؟! تو over normal هستی و فهم بالایی که داری دورت رو خالی میکنه. مردم ظرفیت ندارن. نمیکشن پا به پای تو بیان خسته می شن و رهات می کنن.
  این دلیل میشه تو دلسرد بشی؟
  به قول استادم از انیشتن می گفت: تنهایی نتیجه دردناک نبوغه.دوستت دارم…

  در مورد 110 می خواستم یه چیزی بگم که دیگه یادم رفت کلا.

 21. مثل بعضی از این قرص های کفرآمیز که آدم را تحریک می کند یک کنش و واکنش هایی بکند این پست تو هم آدم را تحریک میکند که کامنت پرتاب کند!

 22. مثل بعضی از این قرص های کفرآمیز که آدم را تحریک می کند یک کنش و واکنش هایی بکند این پست تو هم آدم را تحریک میکند که کامنت پرتاب کند!

 23. سلام, من تقریبا هر روز سراغتو میگیرم.ولی زیاد اهل نظر دادن نیستم, چون در مقامش نیستم. گل
  من عاشق موهای کوتاهم. حتما خیلی خوشگل شدیماچ

 24. من همیشه خیلی زود ژست های جدیدت رو میخونم
  اما کم پیش میاد نظر بدم
  مهم نیست که
  اگه ننویسی من یکی که دلم میگیره بقیه رو نمیدونم

 25. میس جان فک میکنم اینجا دوستایی داری که خیلی دوستت دارن, خیلی منتظرشون نذار

 26. نهههههههه میس نرو ,لااقل میخوای بری منم  با خودت ببر,  بشین سیگار بکش و واسه دخانیات مشتری جمع کن.موهای جدیدت مبارک, قشنگه؟ دوست دای کله ت رو این شکلی؟؟

 27. کجا هوا پاییزیه بگو منم برم همونجا. توی این تهران  داغ که خبری از پاییز نیست…دلم بارون می خواد در حد سیل !