نشستِ ادبی انجمن فرهنگی پرسش / سانازسیداصفهانی

نشست انجمن فرهنگی پرسش

نشست ادبی انجمن فرهنگی پرسش برای نقد و بررسی داستان مهریه‌ی عندالمطالبه‌ی پرگلی نوشته ی ساناز سیداصفهانی ، شنبه ۲۵ فروردین در فضای گوگل میت برگزار شد .

در این نشست مجازی ساناز سیداصفهانی داستان بلندِ مهریه‌ی عندالمطالبه‌ی پرگلی را که در مجموعه ی راز دهکده ی نیست در جهان چاپ شده است را برای متخصصان جمع خواند . سانازسیداصفهانی در این اجرای مجازی سعی کرد داستان را به شیوه ی اجرای نقلِ داستان فولکور بخواند و ۴۵ دقیقه ایستاده بود. در این نشست دکتر فرزان سجودی ، الهامه کاغذچی و شوکا حسینی و دیگر ادیبان و منتقدان انجمن حضور داشتند و بعد از خوانش داستان در مورد قصه صحبت کردند .

ویدئوی این نشست در یوتویوپ منتشر خواهد شد .

درباره ساناز سید اصفهانی

متولد 14 . 9 . 1360 در تهران ، از سن پنج سالگی وارد هنرستان عالی موسیقی شد و بعد به مدرسه ی هنر و ادبیات ِ صدا و سیما رفت . ساز تخصصی او پیانو بود که به صلاحدید خانواده از ادامه ی تحصیل در این رشته به صورت تخصصی منصرف شد و وارد رشته ی ریاضی فیزیک شد و پیانو را در کنار درس با اساتید مجرب به صورت خصوصی فرا گرفت . او دارای مدرک انیمیشن کامپیوتری از مجتمع فنی تهران میباشد و همزمان با تحصیل و کار در این رشته وارد دانشگاه سوره ی تهران شد و در رشته ی تئاتر ، گرایش ادبیات دراماتیک تحصیل کرد . همزمان با ورود به دانشگاه شروع به همکاری با مطبوعات شد . او با روزنامه هایی چون همشهری ، همشهری مناطق ، اعتماد ، اعتماد ملی ، شرق ، تهران امروز ، فرهیختگان و ماهنامه ی ادبی گلستانه ، مجله ی نقش آفرینان ، ماهنامه ی رودکی و سینما- چشم ( روح سرگردان موزه سینما )، ماهنامه ی سیاسی فرهنگی دنیای قلم . . . همکاری کرده است .