آهای نوکر !

به نام خدا 

جناب ِ آقای مخابرات 

جناب ِ آقای همراه ِ اول 

جناب آقای مبین نت 

سلام ، خسته نباشید . بهتر است خیلی زود بروم سر اصل مطلب 

باری 

شما را چه میشود ؟ آیا وجدان و شرفی در وجود شما به صورت بالقوه وجود دارد ؟ ؟ ؟ ماه هاست که کندی سرعت اینترنت این مرز پر گهر ، جزو محسنات نخودچی کیشمشش شده و داریم بهش مینازیم ؟ چگونه است که یک جواب درست و حسابی و استخوان دار و سر راست نمیدهید ؟ چگونه پول ِ من ِ نویسنده از گلوی شما پایین میرود ؟ چرا به مشتریان خود دروغ میگویید ، مگر نه این است که دروغگو دشمن خداست ؟ این قطعی ساعت به ساعت و 7 ساعت به هفت ساعت و هفته ای دو بار به چه دلیل است ؟ آیا عقل و درایت ِ راس ِ کاری های شما نمیرسد که برای کاربران ِ خود یک مسج بفرستند و اعلام کند خرابی شبکه داریم و گورتان را گم کنید به سمت شاتل یا پارس ان لاین یا مخابرات . . . آقایان ِ مبین نت شما نه تنها پاسخگو نیستید ؟ بلکه بین ساعت یک و نیم بامداد تا یک ربع به سه امشب که شبکه تان به هر دلیل قطع بود تلفن های محترمتان هم کار نمیکرد و معلوم نبود چه شده است ؟ میدانید کار و بار ِ چند نفر را از کار می اندازید تا کار و بار خود را بسازید . . . کمی هم انسانیت بد نیست . . . این محتویات ِ فرح بخشی که وعده ی آن کوپه کوپه توی سایتتان نهفته است همه پوچ از آب در آمد . . . حیف از پولی که برای اشتراکم به شما دادم و از آنجا که دوست دارم به همه توصیه کنم چه بخرند و نخرند از بس خاله زنکم و چون شما فرهیخته نیستم وظیفه ی خودم میدانم از همین جا به دوستانی که میخواهند اشتراک اینترنت بگیرند بگویم به هیچ وجه از مبین نت خریداینترنتی نکنید که مثل بید با هر بادی میلرزد . 

 

جناب آقای همراه اول 

هی 

هنوز رسید ِ پول ماه پیش جوهرش خشک نشده است که مسج فرستاده ای ( آن هم با رقمی گرد شده و کاملا رُند ) که یا مبلغ را بپردازید یا قطع میشوید . . . شما که مدعی هستید کارتان را وارید هزاران نفر از شما شاکی هستند تلفن 09990  و همین طور تلفن 1868 ساعت 9 الی 5 بعد از ظهر تنها پاسخگوی خدمات سیم کارت هستند و نمیتوانند برای نرسیدن قبض های موبایل حرفی بزنند . . . و همین طور مخابراتین شما بدانید که این موبایل ها دست پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها و بچه هایی هست که بلد نیستند اس ام اس شما را جواب بدهند . . . .مثلا هنوز از سیستم سنتی بانک رفتن برای پرداخت قبض استفاده میکنند . . ..این چه رسمی است که قبض نرسیده زنگ میزنید که تا 3 روز دیگر خط شما قطع میشوید ؟ شما گردن کلفت شده اید این خر گردنی را با کدام تبر میشود زد . . . شما خدمتگذار ِ بنده هستید باید بابت پولی که از ما میگیرید خدمت کنید و زبانتن را در دهانتان بگذارید کم زور بگویید و این بی نظمی را سامان بخشید . . . نرسیدن و قبض و تماس های تهدید آمیز . . . مدام اشتباه هایی که باید چشم پوشی کرد . . . چرا ؟ هالو گیر آورده اید ؟

بهتر است برویم و همگی ایرانسل بخریم ان هم با شناسنامه های دیگران و اصلا با همراه اول و آخر کاریمان نباشد و خط ثابت هم میخواهیم چه کار وقتی 020 اش یک ارزن نمی ارزد . . . 

این مخابرات به کجا میرود ؟

شما نوکر ما هستید . . . .یادتان باشد که باید مثل نوکر خدمت کنید پولی که دست شما می آید خیلی بیشتر از چیزی است که باید در استاندارد امروزی ما باشد . کاری که شما میکنید از همان استاندارد هم پایین تر است و مشتی داروغه شده اید . نخواستیم تلفن . . . نخواستیم اینترنت و موبایل . . . بروید درش را گل بمالید . 

درباره ساناز سید اصفهانی

متولد 14 . 9 . 1360 در تهران ، از سن پنج سالگی وارد هنرستان عالی موسیقی شد و بعد به مدرسه ی هنر و ادبیات ِ صدا و سیما رفت . ساز تخصصی او پیانو بود که به صلاحدید خانواده از ادامه ی تحصیل در این رشته به صورت تخصصی منصرف شد و وارد رشته ی ریاضی فیزیک شد و پیانو را در کنار درس با اساتید مجرب به صورت خصوصی فرا گرفت . او دارای مدرک انیمیشن کامپیوتری از مجتمع فنی تهران میباشد و همزمان با تحصیل و کار در این رشته وارد دانشگاه سوره ی تهران شد و در رشته ی تئاتر ، گرایش ادبیات دراماتیک تحصیل کرد . همزمان با ورود به دانشگاه شروع به همکاری با مطبوعات شد . او با روزنامه هایی چون همشهری ، همشهری مناطق ، اعتماد ، اعتماد ملی ، شرق ، تهران امروز ، فرهیختگان و ماهنامه ی ادبی گلستانه ، مجله ی نقش آفرینان ، ماهنامه ی رودکی و سینما- چشم ( روح سرگردان موزه سینما )، ماهنامه ی سیاسی فرهنگی دنیای قلم . . . همکاری کرده است .